Jsme hrdí na naše dědictví a rozvoj

Dnešní Flowserve je veřejně obchodovatelná společnost s ročním obratem 4 miliardy dolarů, s více než 16 000 zaměstnanci, s provozy ve více než 50 zemích a s více než 200 pobočkami po celém světě.

Ocenění

Každý den máte příležitost stát se ve Flowserve inovátorem. Protože lidé jsou pro nás jednou z klíčových hodnot, vytváříme pro ně takové pracovní prostředí, ve kterém se jim bude dařit. Jsme hrdí na to, že nás za naplňování našich hodnot oceňují přední organizace i naši spolupracovníci.

237. místo na seznamu nejzodpovědnějších amerických firem časopisu Newsweek v roce 2022 Jsme hrdými držiteli ocenění již 3. rok po sobě!

13. místo na seznamu časopisu Forbes nejpřívětivějších společností pro ženy na světě v roce 2021

12. místo na seznamu 25 nejrozmanitějších společností texaského žebříčku Fortune 1000, který sestavil Diversity Research Institute, pro naše vedoucí pracovníky v roce 2020

Uznáváno srovnatelně

Inovativní řešení

Flowserve působí ve dvou hlavních divizích: Flowserve Pumps Division (FPD) a Flow Control Division (FCD). Obě divize jsou podporovány naší globální sítí center rychlé odezvy (QRC) a servisními týmy na místě, které zákazníkům poskytují řešení pro opravy a údržbu od obrábění a oprav svařování, mechanických modernizací, správy údržby na místě a možností náhradních dílů a součástí, jako jsou základní dodávky komponent OEM, rychlé prototypování a programy rychlé reakce.

DIVIZE FLOWSERVE ČERPADLA (FPD)

FPD navrhuje, vyrábí a servisuje technická čerpadla a čerpací systémy, mechanické ucpávky, pomocné systémy, náhradní díly a související zařízení. Divize se skládá z vysoce technicky konfigurovaných produktů s dlouhou dodací lhůtou, které vyžadují rozsáhlé testování a vynikající dovednosti v oblasti řízení projektů. Čerpadla a systémy společnosti Flowserve jsou životně důležité pro ropný a plynárenský průmysl, zpracování uhlovodíků a chemikálií, výrobu energie a vodní zdroje, spolu s obecným procesním a průmyslovým trhem.

DIVIZE FLOW KONTROL - VENTILY (FCD)

FCD navrhuje, vyrábí a servisuje široké portfolio průmyslových ventilů a automatizačních řešení, včetně izolačních a regulačních ventilů, ovládání, ovládacích prvků a souvisejících zařízení. Kromě toho FCD nabízí produkty pro hospodaření s energií, jako jsou odváděče kondenzátu, ovládací prvky kotlů a systémy rekuperace kondenzátu a energie. Produkty FCD se používají k řízení, řízení a řízení toku kapalin a plynů a jsou nedílnou součástí nepřetržitého provozu v mnoha kritických aplikacích.

Globální dosah, lokální zastoupení

Flowserve zaměstnanci, procesy a zkušenosti společnosti Flowserve jsou klíčem k poskytování důležité místní podpory zákazníkům ve více než 50 zemích. Jsme hrdí na to, že dokážeme pružně reagovat na požadavky našich zákazníků prostřednictvím 180 zákaznických center a 75 výrobních závodů po celém světě.

Inovujte účelně

Společná energie a nápady našich lidí nás odlišují od ostatních již více než 230 let. Od výroby čisté pitné vody po napájení měst – naše vize nás vede k tomu, dělat svět lepším.

Když se připojíte k týmu Flowserve, stanete se členy globální komunity inovátorů. Jsme hrdí na inkluzivní kulturu, která se řídí různými nápady, pohledy a zkušenostmi více než 16 000 spolupracovníků ve více než 50 zemích. Ve společnosti Flowserve můžete objevit svůj potenciál a být součástí tvorby mimořádných technických řešení, která dělají svět lepším.

Zjistěte více o našich základních hodnotách