Naše poslání nás inspiruje

Společně vytváříme výjimečná technická řešení, která dělají svět lepším pro všechny.

Řídíme se našimi hodnotami.

Skip over slideshow and access its content
 • Lidé

  Důvěřujeme a vážíme si sebe navzájem.

  Rozvíjejte se navzájem, příjímejte rozdíly, respektujte se a výtvářejte místo, kde lidé spolupracují. Společná energie našich zaměstnanců nás odlišuje od konkurence.

 • Bezpečnost

  Pro naše zaměstnance, zákazníky a společnost vytváříme bezpečná pracoviště a bezpečné výrobky.

  Řídíme se pravidly bezpečnosti práce společnosti Flowserve a vzájemně se podporujeme v jejich dodržování.

 • Integrita

  Vždy děláme správnou věc.

  Jednáme se spolupracovníky, zákazníky a zúčastněnými stranami eticky a transparentně, v souladu s Etickým kodexem společnosti Flowserve. Buďte synonymem otevřenosti, upřímnosti a důvěryhodnosti.

 • Inovace

  Buďte otevření novým výzvám.

  Riskujte a poučte se z chyb. Využijte a rozšiřte naše znalosti a přineste tak nejlepší produkty a služby na trh. Dosáhněte toho díky kreativitě, modernizaci a vynalézavosti.

 • Vlastnictví

  Buďte zodpovědní za své závazky a snažte se, co je pro naši společnost a naše zákazníky nejlepší.

  Přijměte výzvu jako zaměstnanec společnosti Flowserve a dosahujte vyjímečných výsledků ve své práci.

 • Dokonalost

  class="bold">Objevte nadšení pro neustálé zlepšování.

  Jednejte s nadšením a zaujetím, abyste dodávali vynikající produkty, služby a obchodní výsledky.

Lidé

Důvěřujeme a vážíme si sebe navzájem. Rozvíjejte se navzájem, příjímejte rozdíly, respektujte se a výtvářejte místo, kde lidé spolupracují. Společná energie našich zaměstnanců nás odlišuje od konkurence.

Bezpečnost

Pro naše zaměstnance, zákazníky a společnost vytváříme bezpečná pracoviště a bezpečné výrobky. Řídíme se pravidly bezpečnosti práce společnosti Flowserve a vzájemně se podporujeme v jejich dodržování . Děláme to pro sebe, pro naše zákazníky, partnery a společnost.

Integrita

Vždy děláme správnou věc. Jednáme se spolupracovníky, zákazníky a zúčastněnými stranami eticky a transparentně, v souladu s Etickým kodexem společnosti Flowserve. Buďte synonymem otevřenosti, upřímnosti a důvěryhodnosti.

Inovace

Buďte otevření novým výzvám. Riskujte a poučte se z chyb. Využijte a rozšiřte naše znalosti a přineste tak nejlepší produkty a služby na trh. Dosáhněte toho díky kreativitě, modernizaci a vynalézavosti.

Vlastnictví

Buďte zodpovědní za své závazky a snažte se, co je pro naši společnost a naše zákazníky nejlepší. Přijměte výzvu jako zaměstnanec společnosti Flowserve a dosahujte vyjímečných výsledků ve své práci.

Dokonalost

Objevte nadšení pro neustálé zlepšování. Jednejte s nadšením a zaujetím, abyste dodávali vynikající produkty, služby a obchodní výsledky.

 

Naše jednání nás motivuje

 • Díky podnikatelskému myšlení výborně spolupracujeme
 • Poskytujeme služby nad očekávání našich zákazníků
 • Jednáme a učíme se z vlastních chyb
 • Důvěřujeme a respektujeme se navzájem
 • Myslíme na bezpečnost a pracujeme bezpečně
 • Přijímáme a podporujeme změnu
 • Vždy jednáme poctivě

Jsme hrdí na náš vliv

DĚLÁME SVĚT LEPŠÍ PRO VŠECHNY

Společnost Flowserve dodala společnosti Enertime, výrobci turbín, plynová těsnění a související panely. Naše výrobky budou použity v turbíně pro rekuperaci energie – tyto turbíny využívají přebytečný tlak v plynovém potrubí k pohonu generátoru a k výrobě elektřiny. Toto inovativní řešení přispívá ke zvýšení energetické účinnosti a úsporám energie – pomáhá zlepšit svět pro všechny.

Naše čerpadla se používají v novém výrobním závodě společnosti Calysseo FeedKind® – první svého druhu v Číně. FeedKind je společnost zabývající se zpracováním proteinů z udržitelných krmných složek pro ryby, hospodářská zvířata a domácí mazlíčky. Při výrobě se nevyužívá žádná zemědělská půda a relativně málo vody, což pomáhá uspokojit stále rostoucí světovou potřebu potravin bez většího zatížení omezených zdrojů.

Společnost Flowserve nejsou jen produkty, které vyrábí, ale i služby, které poskytuje naší společnosti. Prostřednictvím programů Flowserve Cares jsme se spojili se společností Social Impakt, abychom venkovským komunitám na Bali dodali keramické filtry na vodu a pomohli jim tak zlepšit přístup k čisté pitné vodě.

Vakuové vývěvy společnosti Flowserve se používají při výrobě biologicky rozložitelného plastu PBS (polybutylensukcinát) ve společnosti Kanghui. Biologicky rozložitelné plasty nejenže pomáhají snižovat množství odpadu, ale také potenciálně snižují množství emisí skleníkových plynů, spotřebu energie a snižují emise uhlíku – představují tedy alternativní produkt pro celosvětové úsilí o udržitelnost.

Řada čerpadel Flowserve se používá v rámci plánu obnovy Everglades, jednoho z největších projektů obnovy životního prostředí na světě. Naše čerpadla pomáhají ukládat vodu z jezera Okeechobee, která je zatížena řasami, do nádrže o objemu 16 miliard galonů pro budoucí čištění a zabraňují škodlivému odtoku. Tím, že pomáháme obnovovat naše životní prostředí, můžeme pomoci zlepšit svět pro budoucí generace.

Společnost Flowserve dodala čerpadla, ventily a těsnění ze Severní Ameriky a Evropy, aby podpořila hromadnou výrobu vakcíny COVID-19 společnosti Pfizer a pomohla tak zpomalit šíření COVID-19.

Prostřednictvím programů Flowserve Cares a našeho partnerství s organizací United Way jsme byli schopni poskytnout životně důležitý materiál pro boj s COVID-19 v Indii. Poskytli jsme „rodinné balíčky“, které obsahovaly potraviny, léky a bezpečnostní vybavení, životně důležité zdravotnické potřeby a také kyslíkové zásobníky a „vakcinační vůz“, který slouží k přepravě vakcín a injekčních stříkaček proti COVID-19 těm, kteří se nemohli dostat do očkovacích center.

Po mimořádné sněhové bouři v Texasu na začátku roku 2021, která ochromila velkou část státní infrastruktury, společnost Flowserve reagovala na potřeby zákazníků nasazením našich lidí a využitím vlastních zákaznických center po celé Severní Americe, aby zmírnila odstávky elektráren a urychlila bezpečný návrat do provozu a pomohla tak obnovit dodávky elektřiny do Texasu.

Poslechněte si naše zaměstnance