Czech Flowserve Jobs

Job Information

Flowserve Inspektor/ka kvality in Olomouc, Czech Republic

Účel pozice: Zajištění vstupní a výstupní kontroly produktů, řízení neshodného produktu a metodická podpora výroby v oblasti rozměrové a vizuální kontroly vyráběných dílů.

Náplň práce:

  • Kontrola vyráběných dílů s technickou dokumentací a zajištění shody. výrobků s výkresem v souladu s požadovanými termíny. Vedení dokumentace o měření a zajištění efektivních metod kontroly.

  • Řešení neshodných výrobků ve spolupráci s dalšími odděleními.

  • Podíl na vstupních školeních zaměstnanců v oblasti měření a vizuální kontroly.

  • Podpora výroby v oblasti měření - provádění kontrolních měření, metodické vedení operátorů v oblasti měření.

  • Základní komunikace se zákazníky v oblasti schvalování výjimek na neshodné výrobky.

  • Provádění vstupní kontroly kooperovaných dílů a materiálových certifikátů + příjem materiálu.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání, technického zaměření výhodou.

  • Alespoň 5 let praxe na technické pozici ve výrobní strojírenské společnosti (práce s výkresovou dokumentací a přesnými měřidly podmínkou), nebo alespoň 1 rok na pozici Inspektora kvality ve výrobní strojírenské společnosti.

  • Čtení výkresové dokumentace a práce s měřidly (znalost 3D měření výhodou).

  • Anglický jazyk výhodou a český jazyk na úrovni rodilý mluvčí.

  • Základní znalost práce na PC - Windows, MS Office (Excel).

  • Ochota pracovat ve dvousměnném provozu (pondělí-pátek).

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností.

  • Práci ve strojírenském odvětví, které má dlouhodobou perspektivu.

  • Moderní a bezpečné pracovní prostředí.

  • Čistá a klimatizovaná pracoviště.

  • Zajímavá a pestrá práce (zakázková výroba).

  • Možnost se realizovat a kariérně růst.

  • Kolegiální a přátelské prostředí.

Nadstandartní benefity:

  • 5 týdnů dovolené.

  • Příspěvek na dopravu ve výši 3 Kč/km (bydliště-pracoviště-bydliště).

  • Nadstandartní příplatky (odpolední 20 %, přesčasový 30 %, svátek 100 % nad rámec zákonných příplatků).

  • Roční bonus ve výši až 2/3 hrubé měsíční mzdy (po zkušební době).

  • Pololetní bonus ve výši až 5000 Kč (po zkušební době).

  • Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3% hrubé měsíční mzdy (po zkušební době).

  • Příspěvek na životní pojištění ve výši 666 Kč měsíčně (po zkušební době).

  • Stravenky ve výši 150 Kč.

  • Příspěvek na Multisport kartu.

  • Příspěvek na občerstvení na pracovišti 300 Kč.

  • Vodafone zaměstnanecký program (zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky).

Flowserve je předním světovým výrobcem a poskytovatelem poprodejních služeb komplexních systémů řízení průtoku. Připojte se ke společnosti, jejíž lidé jsou odhodláni budovat udržitelnější budoucnost, aby byl svět lepší pro všechny. S 16 000+ zaměstnanci v 50+ zemích kombinujeme náš globální dosah s místní přítomností. Náš tým se snaží přistupovat ke každé situaci s vynalézavostí a kreativitou, aby pomohl našim zákazníkům poskytovat ty nejinovativnější produkty a služby pro řízení průtoku. Podporujeme 10 000+ zákazníků po celém světě a vytváříme produkty, které splňují potřeby našich zákazníků, kteří dodávají energii, pitnou vodu, léčiva a další základní potřeby spotřebitelům, podnikům a vládám po celém světě. Zveme vás, abyste ve Flowserve rozpohybovali svůj talent a kariéru.

Req ID : R-11454

DirectEmployers