Czech Flowserve Jobs

Job Information

Flowserve Corporation INSPEKTOR KVALITY in Olomouc, Czech Republic

Náplň práce:

  • Kontrola vyráběných dílů s technickou dokumentací a zajištění shody výrobků s výkresem v souladu s požadovanými termíny

  • Vedení dokumentace o měření a zajištění efektivních metod kontroly

  • Řešení neshodných výrobků ve spolupráci s dalšími odděleními

  • Podíl na vstupních školeních zaměstnanců v oblasti měření a vizuální kontroly

  • Podpora výroby v oblasti měření - provádění kontrolních měření, metodické vedení operátorů v oblasti měření

  • Prohlubování znalostí v oblasti jakosti a systému kvality

  • Základní komunikace se zákazníky v oblasti schvalování výjimek na neshodné výrobky

  • Provádění vstupní kontroly kooperovaných dílů a materiálových certifikátů + příjem materiálu

Požadavky na pozici:

  • SŠ vzdělání, technického zaměření výhodou

  • Nejméně 3 roky praxe technické pozici ve výrobní strojírenské společnosti (práce s výkresovou dokumentací a přesnými měřidly podmínkou), nebo alespoň 1 rok na pozici kontrolora kvality ve výrobní strojírenské společnosti

  • Ochota pracovat ve dvousměnném provozu (pondělí-pátek)

Nabízíme:

  • Práci ve strojírenském odvětví, které má budoucnost a jistotu

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na dopravu ve výši 3kč/km

  • Nadstandartní příplatky (noční 35%, odpolední 20%, přesčasový 30%, víkendový 20%)

  • Roční bonus ve výši až 2/3 hrubé měsíční mzdy (po zkušební době)

  • Pololetní bonus ve výši až 5.000 Kč (po zkušební době)

  • Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3% hrubé měsíční mzdy (po zkušební době)

  • Příspěvek na životní pojištění ve výši 666Kč měsíčně (po zkušební době)

  • Bonus za doporučení nového zaměstnance 25.000 Kč

  • Stravenky ve výši 120Kč

  • Příspěvek na občerstvení na pracovišti 200Kč

  • Vodafone zaměstnanecký program (zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky)

  • Každý den čisté pracovní oděvy

  • Možnost se realizovat a kariérně růst

#COS

O společnosti: Pokud vás láká kultura znamenitosti, inovace a angažovanosti, zvažte zaměstnání u společnosti Flowserve. Jako jedinec přispívající svou prací nebo jako lídr, vaše podnikavost přispěje k globálnímu standardu, který společnost Flowserve v oblasti komplexních řešení řízení toku určuje. Budeme podporovat příležitosti k profesnímu růstu a k získání odměn, které patří k těm nejzajímavějším v oboru, a to díky našemu závazku podporovat naše zaměstnance, jejich integritu a bezpečnost. Ve společnosti Flowserve myslíme za hranice příležitostí a ocenění. Inspiruje nás vzájemná spolupráce s cílem vytvořit vynikající řešení v oblasti řízení toku, která vylepší svět kolem nás!

Preferované zkušenosti/dovednosti:

  • Anglický jazyk výhodou

  • Základní znalost práce na PC - Windows, MS Office (Excel)

Povinnosti a požadavky:

Primary Posting Location: Olomouc, Czech Republic

Kategorie zaúčtování projektu: Operations

Job Advertising Title: INSPEKTOR KVALITY

Shrnutí role:

Id automatického req: 56161BR

Typ zaměstnání: Full time

Země: Czech Republic

DirectEmployers