Czech Flowserve Jobs

Job Information

Flowserve Inspektor kvality in Olomouc, Czech Republic

Společnost Flowserve je světovým lídrem v oblasti vývoje, výroby a dodávek čerpadel, ventilů, mechanických ucpávek a technologických celků. Flowserve je celosvětově stabilní a proslulý zaměstnavatel, jehož historie sahá až do roku 1790. V Olomouci působíme již 15 let.

Aktuálně hledáme vhodné kandidáty na pozici Inspektor kvality. Účelem pozice je zajištění vstupní a výstupní kontroly produktů, řízení neshodného produktu a metodická podpora výroby a kooperací v oblasti rozměrové a vizuální kontroly vyráběných dílů.

Náplň práce: Kontrola vyráběných dílů s technickou dokumentací a zajištění shody výrobků s výkresem v souladu s požadovanými termíny Vedení dokumentace o měření a zajištění efektivních metod kontroly Řešení neshodných výrobků ve spolupráci s dalšími odděleními Podíl na vstupních školeních zaměstnanců v oblasti měření a vizuální kontroly Podpora výroby v oblasti měření - provádění kontrolních měření, metodické vedení operátorů v oblasti měření Prohlubování znalostí v oblasti jakosti a systému kvality Základní komunikace se zákazníky v oblasti schvalování výjimek na neshodné výrobky Provádění vstupní kontroly kooperovaných dílů a materiálových certifikátů + příjem materiálu

Požadavky na pozici: SŠ vzdělání, technického zaměření výhodou Nejméně 3 roky praxe na technické pozici ve výrobní strojírenské společnosti (práce s výkresovou dokumentací a přesnými měřidly podmínkou), nebo alespoň 1 rok na pozici kontrolora kvality ve výrobní strojírenské společnosti Čtení výkresové dokumentace a práce s měřidly Anglický jazyk výhodou Základní znalost práce na PC - Windows, MS Office (Excel) Ochota pracovat ve dvousměnném provozu (pondělí-pátek)

Co Vám můžeme nabídnout: Zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností Práci ve strojírenském odvětví, které má budoucnost a jistotu Moderní a bezpečné pracovní prostředí Čistá a klimatizovaná pracoviště Práci na moderních CMM CNC strojích Zajímavá a pestrá práce (zakázková výroba) Možnost se realizovat a kariérně růst Kolegiální a přátelské prostředí

Nadstandartní benefity: 5 týdnů dovolené Příspěvek na dopravu ve výši 3 Kč/km (bydliště-pracoviště-bydliště) Nadstandardní příplatky (noční 35%, odpolední 20%, přesčasový 30%, víkendový 20%) Roční bonus ve výši až 2/3 hrubé měsíční mzdy Pololetní bonus ve výši až 5000 Kč Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3% hrubé měsíční mzdy (po zkušební době) Příspěvek na životní pojištění ve výši 666 Kč měsíčně (po zkušební době) Bonus za doporučení nového zaměstnance 25.000,- Kč Stravenky ve výši 120,- Kč Příspěvek na občerstvení na pracovišti 200,- Kč Vodafone zaměstnanecký program (zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky) Každý den čisté pracovní oděvy

Zaujala-li Vás tato pozice a splňujete-li dané požadavky, budeme rádi, když nám o sobě dáte vědět, a to buďto přes níže uvedené tlačítko “odpovědět”, anebo kontaktujte personalistu společnosti:

Barbara Omelková Tel.: 604 353 469 Email.: bomelkova@flowserve.com

Věnujete-li pár minut času vyplnění dotazníku přes tlačítko “odpovědět”, Vaše žádost bude zpracována rychleji. Děkujeme.

Req ID : R-1665

DirectEmployers