Czech Flowserve Jobs

Job Information

Flowserve CNC Operátor in Olomouc, Czech Republic

Společnost Flowserve je světovým lídrem v oblasti vývoje, výroby a dodávek čerpadel, ventilů, mechanických ucpávek a technologických celků. Flowserve je celosvětově stabilní a proslulý zaměstnavatel, jehož historie sahá až do roku 1790. V Olomouci působíme již 15 let. Aktuálně hledáme vhodné kandidáty na pozici CNC Operátor.

Náplň práce: - Obsluha CNC soustruhů a víceosých obráběcích center - Výroba dle výkresové dokumentace - Příprava nástrojů - Seřizování stroje - Kontrola kvality výrobků - Denní údržba stroje

Požadavky na pozici: - SŠ, SOU vzdělání technického zaměření – obor Mechanik seřizovač CNC strojů, Obráběč kovů, a/nebo praxi v oblasti obsluhy a seřizování CNC strojů - Výhodou zkušenost s třískovým obráběním - Čtení výkresové dokumentace, práce s měřidly - Ochota pracovat ve třísměnném provozu (pondělí-pátek)

Co Vám můžeme nabídnout: - Zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností - Práci ve strojírenském odvětví, které má budoucnost a jistotu - Moderní a bezpečné pracovní prostředí - Čistá a klimatizovaná pracoviště - Práci na moderních CNC strojích - Zajímavá a pestrá práce (zakázková výroba) - Možnost se realizovat a kariérně růst - Kolegiální a přátelské prostředí

Nadstandartní benefity: - 5 týdnů dovolené - Příspěvek na dopravu ve výši 3 Kč/km (bydliště-pracoviště-bydliště) - Nadstandardní příplatky (noční 35%, odpolední 20%, přesčasový 30%, víkendový 20%) - Roční bonus ve výši až 2/3 hrubé měsíční mzdy - Pololetní bonus ve výši až 5000 Kč - Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3% hrubé měsíční mzdy (po zkušební době) - Příspěvek na životní pojištění ve výši 666 Kč měsíčně (po zkušební době) - Bonus za doporučení nového zaměstnance 25.000,- Kč - Stravenky ve výši 120,- Kč - Příspěvek na občerstvení na pracovišti 200,- Kč - Vodafone zaměstnanecký program (zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky) - Každý den čisté pracovní oděvy

Zaujala-li Vás tato pozice a splňujete-li dané požadavky, budeme rádi, když nám o sobě dáte vědět, a to buďto přes níže uvedené tlačítko “odpovědět”, anebo kontaktujte personalistu pro nábor: Barbara Omelková Tel.: 604 353 469 Email.: bomelkova@flowserve.com Věnujete-li pár minut času vyplnění dotazníku přes tlačítko “odpovědět”, Vaše žádost bude zpracována rychleji. Děkujeme.

Req ID : R-1777

DirectEmployers