Pomáháme našim zákazníkům uspět již více než 200 letech

Společnost Flowserve je postavena na historii technických a výrobních inovací. Přestože se v roce 1997 zapsala jako veřejná společnost na newyorské burze, naše dědictví se datují k založení společnosti Simpson & Thompson v roce 1790 ve Velké Británii. Tato průkopnická společnost se později stala společností Worthington Simpson Pumps, nyní součástí skupiny značek Flowserve.

Dnes je Flowserve veřejně obchodovaná společnost s více jak 16 000 zaměstnanci, působícími ve více než 50 zemích, s více jak 300 provozovnami po celém světě a miliardami v tržbách.

Naše platformy umožňují
inovativní řešení

Divize Flowserve Pumps (FPD)

Poskytuje přizpůsobené, vysoce vyspělé čerpadla, předem nakonfigurované průmyslové čerpadla, systémy čerpadel, mechanické těsnění, pomocné systémy a náhradní díly a související služby

Divize Flows Control (FCD)

Poskytování technických a průmyslových ventilů, řídicích ventilů, pohony a služby související s kontrolami

Poprodejní služby a řešení (AMSS)

Nabízí řadu služeb pro naše zákazníky, včetně těsnění, náhradních dílů, servisních řešení, řešení životního cyklu produktů a dalších služeb s přidanou hodnotou

Globální dosah a přítomnost na místní úrovni

Zaměstnanci, procesy a zkušenosti společnosti Flowserve jsou klíčem k poskytování důležité místní podpory zákazníkům ve více než 50 zemích. Společnost Flowserve má 180 center rychlé odezvy a 75 výrobních závodů po celém světě.

Naše cíle a hodnoty

Společně tvoříme výjimečná řešení v oblasti řízení toku a snažíme se tak vylepšit svět kolem nás.

Podívejte se na naše základní hodnoty